Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATTA, rölakan, 1950-/60-tal, geometrisk dekor i gröna och gruna nyanser, signerad BK, 209 x 139 cm
Slitage, ett hål. Fransar med slitage.
682010
2019-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här