Karmstolar gustavianska
Klubbat för:
9 000 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
KARMSTOLAR, 1 par, 1700-tal, gustavianska, bemålade, skuren dekor, delvis bronserade, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 45 cm
PROVENIENS: Stopalo
Kuntoraportti
Senare klädsel
682011
Päivämäärä:
2019-10-26