Karmstolar gustavianska

Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska

Klubbat för:

9 000 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

KARMSTOLAR, 1 par, 1700-tal, gustavianska, bemålade, skuren dekor, delvis bronserade, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 45 cm
PROVENIENS: Stopalo

Kuntoraportti

Senare klädsel

682011

Päivämäärä:

2019-10-26