Fat brons

Fat brons
Fat brons
Fat brons
Fat brons
Fat brons
Fat brons
Fat brons
Fat brons
Fat brons
Fat brons
Fat brons
Fat brons

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, med hänklar, 1930-tal, brons, märkt Bäckströms, längd ca 46 cm
PROVENIENS: Stopalo

En hänkel med stuvning, fläckar

682013

2019-10-26