Igge Karlsson

Igge Karlsson
Igge Karlsson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IGGE KARLSSON (1932-2009): hästar och vallmo, signerad Igge K 88, färglitografi, provtryck, ca 76x56 cm

682014

2019-10-16