Skulptur 16/1700-tal

Skulptur 16/1700-tal
Skulptur 16/1700-tal
Skulptur 16/1700-tal
Skulptur 16/1700-tal
Skulptur 16/1700-tal
Skulptur 16/1700-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SAKRAL SKULPTUR, 16/1700-tal, skulpterat trä, polykromt bemålad, höjd ca 54 cm
PROVENIENS: Stopalo

Skador, avslag, orangrepp

682015

2019-10-26