Bengt Böckman Galopp, 40 st litografier
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BENGT BÖCKMAN (1926-2014): "Project racing form", 40 färglitografier i mapp, samtliga blad signerade och numrerade Bengt Böckman,186/199, varierande mått,
1 bok "Galopp projektet" medföljer
682025
2019-09-25