Bengt Böckman Galopp, 40 st litografier

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENGT BÖCKMAN (1926-2014): "Project racing form", 40 färglitografier i mapp, samtliga blad signerade och numrerade Bengt Böckman,186/199, varierande mått,
1 bok "Galopp projektet" medföljer

682025

2019-09-25