Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSUPPSATS, förgylld metall och glas, Frankrike, omkring år 1900, dekor i form av papegojor, glaset märkt Baccarat, höjd ca 38 cm
Övre skålen med fotringsnagg (större)
682029
2019-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här