Skulptur 1900-tal

Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, skuret trä, förgylld, i form av örn, monterad på sockel i trä, höjd ca 39, längd 75 cm
PROVENIENS: Stopalo

Vinge med lagning

682032

2019-10-26