Mindre silverparti 4 dlr

Mindre silverparti 4 dlr
Mindre silverparti 4 dlr
Mindre silverparti 4 dlr
Mindre silverparti 4 dlr
Mindre silverparti 4 dlr
Mindre silverparti 4 dlr
Mindre silverparti 4 dlr
Mindre silverparti 4 dlr

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SILVERPARTI, 4 dlr, C.G. Hallberg, tidigt 1900-tal, varav två mindre bägare samt mindre behållare för salt & peppar, vikt ca 150 g

Smärre bruksslitage, smärre oxidering, smärre beläggningar

682034

2019-09-25