Mindre silverparti 4 dlr
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SILVERPARTI, 4 dlr, C.G. Hallberg, tidigt 1900-tal, varav två mindre bägare samt mindre behållare för salt & peppar, vikt ca 150 g
Smärre bruksslitage, smärre oxidering, smärre beläggningar
682034
2019-09-25