Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PORTVINSFLASKA, 1700-tal, grönt glas, tråd runt halsen, puntelmärke, höjd ca 20,5 cm
Ingår i temaauktionen Samlarhem
Nagg i botten bruks och ålödersrelarterat slitage
682044
2019-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här