Portvinsflaska

Portvinsflaska
Portvinsflaska
Portvinsflaska
Portvinsflaska
Portvinsflaska
Portvinsflaska
Portvinsflaska
Portvinsflaska

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

PORTVINSFLASKA, 1700-tal, grönt glas, tråd runt halsen, puntelmärke, höjd ca 20,5 cm

Ingår i temaauktionen Samlarhem

Nagg i botten bruks och ålödersrelarterat slitage

682044

2019-11-26