Spegellampetter rokokostil

Spegellampetter rokokostil
Spegellampetter rokokostil
Spegellampetter rokokostil
Spegellampetter rokokostil
Spegellampetter rokokostil
Spegellampetter rokokostil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, rokokostil, valnöt, skuren dekor, ljusarmar i förgylld brons, signering Lundmark 1896, höjd ca 67 cm
PROVENIENS: Stopalo

682045

2019-10-26