Skrin barock

Skrin barock
Skrin barock
Skrin barock
Skrin barock
Skrin barock
Skrin barock
Skrin barock
Skrin barock
Skrin barock
Skrin barock

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN, 1700-tal, barock, fanérat med200 flertalet träslag, dekor av intarsia föreställande fågel o blommor, höjd ca 18,37x24 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo

Listdel saknas, fanérskador

682048

2019-10-26