Bordsarmaturer altarljusstakar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSARMATURER, 1 par, försilvrad metall, 1700-tal, barock, ursprungligen altarljusstakar, fyllda, höjd ca 67 cm

Omarbetade, bristningar, slitage

682051

2019-09-30