Piedestal Louis XVI-stil

Piedestal Louis XVI-stil
Piedestal Louis XVI-stil
Piedestal Louis XVI-stil
Piedestal Louis XVI-stil
Piedestal Louis XVI-stil
Piedestal Louis XVI-stil
Piedestal Louis XVI-stil
Piedestal Louis XVI-stil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, stenskiva, valnöt, med dekor i mässing, höjd ca 82, 30x30 cm
PROVENIENS: Stopalo

Brukslitage

682057

2019-10-26