Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIEDESTAL, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, stenskiva, valnöt, med dekor i mässing, höjd ca 82, 30x30 cm
PROVENIENS: Stopalo
Brukslitage
682057
2019-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här