Fåtölj 1950/60-tal

Fåtölj 1950/60-tal
Fåtölj 1950/60-tal
Fåtölj 1950/60-tal
Fåtölj 1950/60-tal
Fåtölj 1950/60-tal
Fåtölj 1950/60-tal
Fåtölj 1950/60-tal
Fåtölj 1950/60-tal
Fåtölj 1950/60-tal
Fåtölj 1950/60-tal
Fåtölj 1950/60-tal
Fåtölj 1950/60-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1950/60-tal, Record, Bollnäs, klädd i gul plysch, sitthöjd ca 48, ryggens höjd ca 98 cm

Senare omklädsel, bruksslitage

682058

2019-09-25