Brickobord Louis XVI

Brickobord Louis XVI
Brickobord Louis XVI
Brickobord Louis XVI
Brickobord Louis XVI
Brickobord Louis XVI
Brickobord Louis XVI
Brickobord Louis XVI
Brickobord Louis XVI
Brickobord Louis XVI
Brickobord Louis XVI

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRICKBORD, 1700-tal, Louis XVI, bemålat och bronserat, skuren dekor, kannelerade ben, höjd ca 72, 85x56 cm
PROVENIENS: Stopalo

Renoverat, kompletterat, sprickor

682059

2019-10-26