Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSFOTOGENLAMPA, med reflektor, 1800-talets slut, stomme i mässing, oljehus i glas, skärm i mässing med infällda glasbitar, höjd ca 68 cm
PROVENIENS: Stopalo
Brukslitage, ngt sned
682062
2019-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här