Ljuskrona oscariansk

Ljuskrona oscariansk
Ljuskrona oscariansk
Ljuskrona oscariansk
Ljuskrona oscariansk
Ljuskrona oscariansk
Ljuskrona oscariansk
Ljuskrona oscariansk
Ljuskrona oscariansk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSKRONA, 1800-talets slut, oscariansk, för 5 ljus, bronserad metall, höjd ca 60, diameter 51 cm
PROVENIENS: Stopalo

Prismor saknas

682064

2019-10-26