Ljuskrona oscariansk
Vollendet
2019-10-26
682064
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
LJUSKRONA, 1800-talets slut, oscariansk, för 5 ljus, bronserad metall, höjd ca 60, diameter 51 cm
PROVENIENS: Stopalo
Prismor saknas