Väggappliquer mässing

Väggappliquer mässing
Väggappliquer mässing
Väggappliquer mässing
Väggappliquer mässing
Väggappliquer mässing
Väggappliquer mässing

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1800-talets slut, mässing, för 2 ljus vardera, behängda med olikslipade prismor, höjd ca 21 cm
PROVENIENS: Stopalo

Saknar delvis prismor

682071

2019-10-26