Skulptur patinerad metall

Skulptur patinerad metall
Skulptur patinerad metall
Skulptur patinerad metall
Skulptur patinerad metall
Skulptur patinerad metall
Skulptur patinerad metall
Skulptur patinerad metall
Skulptur patinerad metall

Klubbat för:

6 800 SEK

2 000 SEK

SKULPTUR, 1800-talets andra hälft, patinerad metall, föreställande hjort, höjd ca 39, längd 52 cm
PROVENIENS: Stopalo

682078

2019-10-26