Paul Kedelv (5 dlr) vaser

Paul Kedelv (5 dlr) vaser
Paul Kedelv (5 dlr) vaser
Paul Kedelv (5 dlr) vaser
Paul Kedelv (5 dlr) vaser
Paul Kedelv (5 dlr) vaser
Paul Kedelv (5 dlr) vaser
Paul Kedelv (5 dlr) vaser
Paul Kedelv (5 dlr) vaser
Paul Kedelv (5 dlr) vaser
Paul Kedelv (5 dlr) vaser
Paul Kedelv (5 dlr) vaser
Paul Kedelv (5 dlr) vaser

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAUL KEDELV, (5 dlr) vaser samt skålar bl.a. "Coquille", Flygsfors, klarglas, varav 1 med underfång i blått och vitt, 1 med rosa och vitt, 1 skål med underfång i rött, två skålar med underfång i rosa samt blått höjd ca 22-4 cm

Coquille med blå och vitt underfång med en nedslipad arm, smärre repor och bruksslitage

682081

2019-09-30