Paul Kedelv (5 dlr) vaser
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PAUL KEDELV, (5 dlr) vaser samt skålar bl.a. "Coquille", Flygsfors, klarglas, varav 1 med underfång i blått och vitt, 1 med rosa och vitt, 1 skål med underfång i rött, två skålar med underfång i rosa samt blått höjd ca 22-4 cm
Coquille med blå och vitt underfång med en nedslipad arm, smärre repor och bruksslitage
682081
2019-09-30