Skåp senbarock
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅP, senbarock, fanerat i ek med inläggningar i olika träslag, 2-delat, överdel med dörrpar med bakomvarande hyllinredning, underdel med 3 lådor, mässingshandtag, 1700/1800-tal, höjd ca 212, 133 x 56 cm
Slitage, någon skada, märken, repor, torrsprickor, delvis senare beslag, kompletterad, renoverad
682107
2019-09-30