Skåp senbarock

Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, senbarock, fanerat i ek med inläggningar i olika träslag, 2-delat, överdel med dörrpar med bakomvarande hyllinredning, underdel med 3 lådor, mässingshandtag, 1700/1800-tal, höjd ca 212, 133 x 56 cm

Slitage, någon skada, märken, repor, torrsprickor, delvis senare beslag, kompletterad, renoverad

682107

2019-09-30