Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HÖRNSKÅP, 1800-tal, 2-delat, senare bemålat, genombrutet krön, höjd ca 210, 85 x 53 cm
Kompletteringar, märken, slitage, underdel med spricka, nyckel saknas
682108
2019-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här