Lås barock

Lås barock
Lås barock
Lås barock
Lås barock
Lås barock
Lås barock
Lås barock
Lås barock

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KISTLÅS, 1700-tal, barock, smide, längd ca 23,5 cm
PROVENIENS: Stopalo

682110

2019-10-26