Skå Loetz-typ

Skå Loetz-typ
Skå Loetz-typ
Skå Loetz-typ
Skå Loetz-typ
Skå Loetz-typ
Skå Loetz-typ
Skå Loetz-typ
Skå Loetz-typ
Skå Loetz-typ
Skå Loetz-typ

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL, 1900-tal, Loetz-typ, bemställning i förgylld metall, höjd ca 26, diameter 24 cm
PROVENIENS: Stopalo

682111

2019-10-26