Ljusstakar 1800-talets senare del

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets senare del, bemålad zink, föreställande antikiserande krigare, sockel i trä, höjd ca 44 cm
PROVENIENS: Stopalo

Brukslitage

682112

2019-10-26