Moretti brons

Moretti brons
Moretti brons
Moretti brons
Moretti brons
Moretti brons
Moretti brons
Moretti brons
Moretti brons
Moretti brons
Moretti brons

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALESSANDRO MORETTI (1870-1953): Byst, signerad A Moretti, brons, höjd ca 28 cm
PROVENIENS: Stopalo

682118

2019-10-26