Appliquer Louis XVI-stil

Appliquer Louis XVI-stil
Appliquer Louis XVI-stil
Appliquer Louis XVI-stil
Appliquer Louis XVI-stil

Klubbat för:

3 000 SEK

1 500 SEK

APPLIQUER, 1 par, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, för 2 ljus vardera, förgylld brons, höjd ca 53 cm
PROVENIENS: Stopalo

Spår av el

682134

2019-10-26