Klubbat för:
3 000 SEK
1 500 SEK
APPLIQUER, 1 par, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, för 2 ljus vardera, förgylld brons, höjd ca 53 cm
PROVENIENS: Stopalo
Spår av el
682134
2019-10-26