Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
MATBORD, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, fotavslut i form av lejontassar, 2 iläggsskivor á 65 cm, medföljer, höjd ca 73, 190 x 115 cm
Repor, märken, solblekt, fläckar
682142
2019-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här