Matbord England

Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

MATBORD, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, fotavslut i form av lejontassar, 2 iläggsskivor á 65 cm, medföljer, höjd ca 73, 190 x 115 cm

Repor, märken, solblekt, fläckar

682142

2019-10-04