Brickbord
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRICKBORD, varav brickan 1700-tal, underredet 1900-tal, mässing, konturerat brätte resp bemålat med två ljusbrickor, höjd ca 80, 58x41 cm
PROVENIENS: Stopalo
Brickan med borttagna tassar, underredet senare bemålat
682145
2019-10-26