Brickbord

Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRICKBORD, varav brickan 1700-tal, underredet 1900-tal, mässing, konturerat brätte resp bemålat med två ljusbrickor, höjd ca 80, 58x41 cm
PROVENIENS: Stopalo

Brickan med borttagna tassar, underredet senare bemålat

682145

2019-10-26