Säffle soffbord
2019-09-26
682146
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TOVE & EDVARD KINDT-LARSEN, soffbord, Säffle Möbelfabrik, 1960-tal, ek, höjd 51, 156x58 cm
Fläckar, ytslitage