Säffle soffbord

Säffle soffbord
Säffle soffbord
Säffle soffbord
Säffle soffbord
Säffle soffbord
Säffle soffbord
Säffle soffbord
Säffle soffbord
Säffle soffbord
Säffle soffbord
Säffle soffbord
Säffle soffbord

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOVE & EDVARD KINDT-LARSEN, soffbord, Säffle Möbelfabrik, 1960-tal, ek, höjd 51, 156x58 cm

Fläckar, ytslitage

682146

2019-09-26