Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOVE & EDVARD KINDT-LARSEN, soffbord, Säffle Möbelfabrik, 1960-tal, ek, höjd 51, 156x58 cm
Fläckar, ytslitage
682146
2019-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här