Bert Johnny Nilsson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): komposition, färglitografi, signerad B Johnny Nilsson -73 och numrerad 150/150, ca 60x77 cm

Ej examinerad ur ram

682162

2019-09-30