Öronlappsfåtölj med pall

Öronlappsfåtölj med pall
Öronlappsfåtölj med pall
Öronlappsfåtölj med pall
Öronlappsfåtölj med pall
Öronlappsfåtölj med pall
Öronlappsfåtölj med pall
Öronlappsfåtölj med pall
Öronlappsfåtölj med pall
Öronlappsfåtölj med pall
Öronlappsfåtölj med pall
Öronlappsfåtölj med pall
Öronlappsfåtölj med pall
Öronlappsfåtölj med pall
Öronlappsfåtölj med pall

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, med pall, sent 1900-tal, djuphäftade knappar, lös sittplymå,
fåtöljens sitthöjd ca 48, fåtöljens rygghöjd ca 106, bredd ca 77, pallens höjd ca 33 cm

Bruksslitage

682167

2019-09-25