Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, med pall, sent 1900-tal, djuphäftade knappar, lös sittplymå,
fåtöljens sitthöjd ca 48, fåtöljens rygghöjd ca 106, bredd ca 77, pallens höjd ca 33 cm
Bruksslitage
682167
2019-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här