Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
FÅTÖLJER, 1-par, Chesterfield-modell, sent 1900-tal, djuphäftade knappar, lösa sittplymåer,
sitthöjd ca 43, ryggens höjd 75, bredd ca 110 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
682168
2019-09-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner