Fåtöljer 1-par

Fåtöljer 1-par
Fåtöljer 1-par
Fåtöljer 1-par
Fåtöljer 1-par
Fåtöljer 1-par
Fåtöljer 1-par
Fåtöljer 1-par
Fåtöljer 1-par
Fåtöljer 1-par
Fåtöljer 1-par
Fåtöljer 1-par
Fåtöljer 1-par
Fåtöljer 1-par
Fåtöljer 1-par

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

FÅTÖLJER, 1-par, Chesterfield-modell, sent 1900-tal, djuphäftade knappar, lösa sittplymåer,
sitthöjd ca 43, ryggens höjd 75, bredd ca 110 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

682168

2019-09-30