Skåp med vitrinöverdel
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅP med VITRINÖVERDEL, England, 1900-talets andra hälft, delbart, mörkbehandlat trä, handtag och lister i mässing, 3 lådor, höjd ca 166, 123 x 32 cm
Nyckel saknas, skador, repor, märken
682175
2019-10-04