Skåp med vitrinöverdel

Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅP med VITRINÖVERDEL, England, 1900-talets andra hälft, delbart, mörkbehandlat trä, handtag och lister i mässing, 3 lådor, höjd ca 166, 123 x 32 cm

Nyckel saknas, skador, repor, märken

682175

2019-10-04