Rune Råsten oljemålning

Rune Råsten oljemålning
Rune Råsten oljemålning
Rune Råsten oljemålning
Rune Råsten oljemålning
Rune Råsten oljemålning
Rune Råsten oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUNE RÅDSTEN (1920-2017, "Madonna och barn" signerad samt på baksidan daterad 1960, olja på duk, ca 46x38 cm

682185

2019-09-30