Bordslampa Daum France

Bordslampa Daum France
Bordslampa Daum France
Bordslampa Daum France
Bordslampa Daum France
Bordslampa Daum France
Bordslampa Daum France

Klubbat för:

1 300 SEK

1 000 SEK

DAUM NANCY, bordslampa, 1900-talets första hälft, Frankrike, rökfärgat glas, total höjd ca 44 cm
PROVENIENS: Stopalo

682198

2019-10-26