Ardy Strüwer litografi

Ardy Strüwer litografi
Ardy Strüwer litografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): Komposition, signerad Ardy Strüwer III Paris, och numrerad 5/100, färglitografi, bildstorlek ca 76x56 cm

Ej examinerad ur ramen

682207

2019-09-30