Bordsfotogenlampa jugend

Bordsfotogenlampa jugend
Bordsfotogenlampa jugend
Bordsfotogenlampa jugend
Bordsfotogenlampa jugend
Bordsfotogenlampa jugend
Bordsfotogenlampa jugend
Bordsfotogenlampa jugend
Bordsfotogenlampa jugend
Bordsfotogenlampa jugend
Bordsfotogenlampa jugend

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSFOTOGENLAMPA, 1900-talets början, jugend, stomme i förgylld metall och slipat klarglas, total höjd ca 75 cm
PROVENIENS: Stopalo

Omarbetad till bordslampa

682208

2019-10-26