Interiör med figurer oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Interiör med figurer, olja på palett, ca 41x30 cm
PROVENIENS: Stopalo

Ytskador

682212

2019-10-26