Matgrupp Koster

Matgrupp Koster
Matgrupp Koster
Matgrupp Koster
Matgrupp Koster
Matgrupp Koster
Matgrupp Koster
Matgrupp Koster
Matgrupp Koster
Matgrupp Koster
Matgrupp Koster

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

MATGRUPP, Koster, 7 delar, bestående av runt bord med iläggsskiva samt 6 stolar av leksandstyp, vitlackerat trä, stoppade stolssitsar med textilklädsel, 2000-tal, Rowico, bordshöjd 76, Ø 120 / 170 x 120 cm, stolshöjd 95, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage smärre märken

682215

2019-09-25