Ampel 1800-talets slut

Ampel 1800-talets slut
Ampel 1800-talets slut
Ampel 1800-talets slut
Ampel 1800-talets slut
Ampel 1800-talets slut
Ampel 1800-talets slut
Ampel 1800-talets slut
Ampel 1800-talets slut

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMPEL, 1800-talets andra hälft, för 4 ljus, stomme delvis i förgylld mässing, skål i svärtad plåt, höjd ca 61, diameter 52 cm
PROVENIENS: Stopalo

Renoverad, kompletterad

682216

2019-10-26