Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
GUSTAF BRUSEWITZ (1812-1899): familjemåltid, signerad, 86 x 99 cm.
Krackelyr, mindre retuscher.
682218
2019-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här