Gustaf Brusewitz oljemålning

Gustaf Brusewitz oljemålning
Gustaf Brusewitz oljemålning
Gustaf Brusewitz oljemålning
Gustaf Brusewitz oljemålning

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

GUSTAF BRUSEWITZ (1812-1899): familjemåltid, signerad, 86 x 99 cm.

Krackelyr, mindre retuscher.

682218

2019-10-05