Takampel 1900-talets första hälft

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

TAKAMPEL, 1900-talets första hälft, ring i förgylld brons, slipat glas, höjd ca 73, diameter 34 cm
PROVENIENS: Stopalo

Kuntoraportti

682246

Päivämäärä:

2019-10-26