Takampel 1900-talets första hälft
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
TAKAMPEL, 1900-talets första hälft, ring i förgylld brons, slipat glas, höjd ca 73, diameter 34 cm
PROVENIENS: Stopalo
Kuntoraportti
682246
Päivämäärä:
2019-10-26