Sven Larsson furustolar 1970-tal
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN LARSSON, (8) stolar i massiv furu med hög smal rygg, monterade "skruvlöst" med träplugg, 1970-tal, Möbel-Shop Sven Larsson, höjd 101,5, sitthöjd, 46,5 cm, medföljer senare textilklädslar i vit bomull med tunna sitt- och ryggkuddar samt kjol
Bruksslitage
682253
2019-09-25